Mokotów Centrum Wilanów Saska Kępa
Prezentowane oferty stanowią tylko część naszego porfolio. Napisz nam czego szukasz, a my chętnie przygotujemy ofertę spełniającą twoje wymagania.

Mokotów

Dzielnica na lewym brzegu Wisły, 10-15 minut samochodem od centrum. Dzielnica historyczna, pełne uroku domy (przedwojenne wille), nowoczesne budynki, parki i tereny zabaw dla dzieci. Świetnie skomunikowana zarówno z centrum jak i lotniskiem F.Chopina. W pobliżu międzynarodowe szkoły i przedszkola, szkoła Montessori. Stary Mokotów należy do jednego z najbardziej popularnych wśród klientów.
 

Aleja Wilanowska

POWIERZCHNIA: 93m2/ 3 POKOJE / CENA: 7 000PLN
Wykończony w wysokim standardzie apartament jest przykładem połączenia czystej formy z buduarowym stylem. Przestronny salon, 2 sypialnie, 2 łazienki.

Pełen opis

Centrum

Szeroko rozciągnięte pomiędzy dawne rogatki Warszawy przy Placu Unii Lubelskiej, dzisiejsze centrum biznesowe skupione wokół Ronda ONZ, a historycznym Traktem Królewskim biegnącym z południa, przez Plac Trzech Krzyży aż do Starego Miasta. To dynamicznie rozwijająca się część Warszawy z charakterystyczną dominantą - Pałacem Kultury i Nauki. W ostatnich latach powstało dużo nowych inwestycji zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych. Nowoczesne wysokościowce o charakterystycznych, przeszklonych elewacjach, architektura socrealizmu w połączeniu z zachowanymi, pojedynczymi kamienicami jeszcze sprzed wojny stanowi wyjątkowy collage.
 

Ordynacka

Dwupoziomowy apartament w odrestaurowanej kamienicy zlokalizowany w doskonałym punkcie Warszawy (tuż w sąsiedztwie Nowego Światu). Poza walorami lokalizacyjnymi propozycja kusi swoim niepowtarzalnym standardem wykończenia.

Pełen opis

Sadyba

Intensywnie rozwijająca się, zielona dzielnica, położona na lewym brzegu Wisły, na południe od centrum miasta, 10 minut od centrum.
To przede wszystkim dzielnica mieszkaniowa o niskiej zabudowie domów jednorodzinnych z przewagą architektury lat 1950-1970. Coraz częściej widać również odnowione stare domy jak również nowe inwestycje typu kameralne rezydencje z nowoczesnymi apartamentami.
 

Jodłowa

POWIERZCHNIA DOMU: 350m kw/ POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 700m kw / LICZBA POKOI: 6 / CZYNSZ: 20 000PLN
Luksusowy dom wykończony w najwyższym standardzie, z pięknym ogrodem, usytuowany w prestiżowej części dzielnucy Sadyba. 

Pełen opis

Woziwody

POWIERZCHNIA: 280m2/ 5 POKOI / CZYNSZ: 13 000PLN
Wykończony w wysokim standardzie skrajny segment jest interesującą ofertą dla tych, którzy szukają nowoczesnej przestrzeni, prywatności i łatwej komunikacji z Centrum miasta.

Pełen opis