Noakowskiego

POWIERZCHNIA: 212m2/ 5 POKOI/ CZYNSZ:
Odrestaurowana kamienica z 1900 roku zlokalizowana niedaleko Placu Konstytucji.

Więcej

Ordynacka

Dwupoziomowy apartament w odrestaurowanej kamienicy zlokalizowany w doskonałym punkcie Warszawy (tuż w sąsiedztwie Nowego Światu). Poza walorami lokalizacyjnymi propozycja kusi swoim niepowtarzalnym standardem wykończenia.

Więcej

Szeroko rozciągnięte pomiędzy dawne rogatki Warszawy przy Placu Unii Lubelskiej, dzisiejsze centrum biznesowe skupione wokół Ronda ONZ, a historycznym Traktem Królewskim biegnącym z południa, przez Plac Trzech Krzyży aż do Starego Miasta. To dynamicznie rozwijająca się część Warszawy z charakterystyczną dominantą - Pałacem Kultury i Nauki. W ostatnich latach powstało dużo nowych inwestycji zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych. Nowoczesne wysokościowce o charakterystycznych, przeszklonych elewacjach, architektura socrealizmu w połączeniu z zachowanymi, pojedynczymi kamienicami jeszcze sprzed wojny stanowi wyjątkowy collage.

Wiele urokliwych mieszkań w starym budownictwie zostało wyremontowanych, najczęściej nie posiadają one garaży. Nowe budynki mieszkaniowe reprezentują bardzo dobry standard i oferują dodatkowe usługi (ochrona, fitness, basen, garaż).

Komunikacja miejska oferuje wiele możliwości transportu (autobusy, tramwaje, metro, taksówki), a lotnisko zlokalizowane jest w pobliżu centrum miasta.

Wyjątkowe dla Warszawy są rozległe tereny zielone zarówno w samym Centrum ja i pozostałych dzielnicach.