Ordynacka

Dwupoziomowy apartament w odrestaurowanej kamienicy zlokalizowany w doskonałym punkcie Warszawy (tuż w sąsiedztwie Nowego Światu).Poza walorami lokalizacyjnymi propozycja kusi swoim niepowtarzalnym standardem wykończenia.

Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze, na którym znajdują się tylko dwa mieszkania co zapewnia mieszkańcom pełną prywatność.

Na pierwszym poziomie - w części dziennej - znajduje się salon z częściową otwartą, nowoczesną kuchnią (łączna powierzchnia ok.70m2), wyjście na balkon o południowej oraz - w części prywatnej - 2 sypialnie, pokój kąpielowy oraz pomieszczenie gospodarcze pełniące funkcję pralni oraz kotłowni.

Z salonu prowadzą schody na drugi poziom. Właściciele urządzili tutaj sypialnię małżeńską wraz z garderobą oraz przepięknym pokojem kąpielowym. Z sypialni można wyjść na taras, z którego roztacza się widok na dachy warszawskich kamienic.

Mieszkanie z racji swej dwustronności ( północ i południe ) jest świetnie doświetlone.

Rzeczą wyjątkową jest, że do mieszkania przynależą 2 gwarantowane miejsca postojowe na wewnętrznym dziedzińcu (brama zamykana na pilota ). Dodatkowym atutem są przynależące do apartamentu 2 piwnice.

Zapraszamy gorąco do obejrzenia tej unikatowej propozycji!