Woziwody

Nowoczesny dom na Sadybie. Skrajny segment z lat 60-tych, gruntownie przebudowany w 2010 roku łącznie ze ścianami, dachem i wszystkimi instalacjami technicznymi. Bryła zewnętrzna jak i wnętrza zaprojektowane przez jednego architekta, co pozwoliło uzyskać spójną i funkcjonalnalną koncepcję.
Dom posiada 4 wygodne sypialnie, w tym jedna główna z garderobą doświetloną oknem dachowym i pokojem łazienkowym.
3 przestronne łazienki wyposażone w ekskluzywną armaturę włoską Gessi oraz profesjonalny gabinet do pracy biurowej.
Kuchnia wyposażona w sprzęt marki Kuppersbuch i DeDietrich: lodówka 180 cm, zamrażalnik 180 cm, grill, inteligentny piekarnik, kawiarka, płyta indukcyjna, podświetlanie szuflad LED. System nagłośnienia Bose.
Garaż w części podziemnej na dwa duże samochody. Pralnia, suszarnia, spiżarnia i pomieszczenia techniczne, gospodarcze.
Do wykończenia zostały użyte głównie kamień granitowy i łupek oraz drewno tekowe i meble fornirowane jabłoń indyjska i palisander. Grzejniki Jaga i Sirocco. Ogrzewanie podłogowe. Klimatyzacja centralna. Wentylacja i rekuperacja. Stacja uzdatniania wody i nowy nowoczesny węzeł Danfoss.
Wszystkie okna aluminiowe, antywłamaniowe, a główne okno tarasowe pancerne. Moskitiery. Roleta elektryczna w oknie tarasowym. Taras w drewnie egzotycznym bankirai zadaszony elektryczną markizą Dragon i wyposażony w słoneczko elektryczne w razie zimnych dni. Oświetlenie tarasu i ogrodu.